top of page

// טיפולים ומפגשים אישיים //

הקדמה

תבניות חשיבה ותבניות רגשיות שצברנו מהלך חיינו עשויות ליצור שיבוש ברטט המאוזן, התקין, הבריא של התאים. כל איבר בגוף קשור לרובד רגשי-נפשי מסוים. למשל, כמו שהכבד אחראי בגוף על פירוק הרעלים והשומנים, כך הוא גם אוגר את הרגשות הקשים – תסכול, כעס, זעם, חרדה ועוד.

 

תפקודו התקין של הכבד קשור לאופן בו אנו מאפשרים לאנרגיה של הרגשות הקשים לזרום - מאפשרים לעצמנו להתחבר לרגשות ולבטא אותם. מצב של החזקת הרגשות בפנים יכול לגרום למצבי רוח, עצבנות, רגישות יתר, ולהשפיע על איכות חיינו - על רמת האנרגיה והתפקוד, הריכוז, התקשורת עם הסביבה, ועל בריאות גופנו. רמה מתמשכת של הדחקת רגשות יכולה להתבטא בביטויים גופניים קשים עד התפרצות מחלות.

 

הדרך בה אנו תופסים את עצמנו, מעריכים את עצמנו, מאמינים בעצמנו- משפיעה על ההנהלות וההתנהגות בחיינו. על מנת שנוכל לחיות את חיינו בצורה המיטיבה עבורנו, לדעת מה נכון לנו, כפי שאנחנו מבקשים מבפנים, עם אנרגיה להגשים ולעשות- עלינו לפנות את סלעי העבר, להשיב את הרטט הנכון לתאים, ולאפשר לאנרגיית החיים לזרום.

במקומות בהם שולטים השיפוטיות והפחד, אנו מצמצמים את עצמנו. במקומות בהם אנו חווים אמון, אהבה, קבלה – אנו בהתרחבות. מהמקום הזה אנחנו חשים, חווים, פועלים בצורה זורמת, מהנה ומיטיבה.

המפגשים האישיים מאפשרים התרחבות במקום הזה, להשבת האמון בעצמנו ולהגשמת עצמנו במלוא הפוטנציאל שלנו.

במפגש נערך אחד מהטיפולים הבאים או במשולב: טיפול אנרגטי, קולי, פיסי, רגשי, תודעתי. המפגש מותאם לאדם ולהיכן שנמצא באותו רגע נתון.

במפגשים אנו:

 

● משחררים רגשות מודחקים ותקועים
● משחררים אמונות ותפיסות ישנות, משלימים את העבר
● מרפאים את הגוף
● מתחברים לעצמנו ברובד הנשמה, לרצון שלנו, ולכוח הרצון
● משקמים את השדה האנרגטי שלנו
● משחררים את קולנו ומבטאים

משיבים את האמון בעצמנו, מרפאים, מתחברים מחדש לכוח החיים

הקדמה ● טיפולים ומפגשים אישיים

טיפול בקול

בתרבויות עתיקות רבות מסופר על קסמי הקול ומייחסים לו יכולת של בריאה: בתרבות העברית מסופר כי בקול נברא עולם: "ויאמר אלהים, יהי אור, ויהי אור" (בראשית א', ג'), בשבטים אינדיאניים מסופר על אשת העכביש אשר בשירתה טוותה את כל תצורות החיים שקיימות בעולם, והאבוריג'ינים מספרים: "בתחילה היה החלום (חזיון), אז בא השיר שנתן לו צורה, אז בא הריקוד שהוריד את החזיון לאדמה".

 

ישנו טיפול בקול בו האדם עצמו עובד עם קולו, משחרר חסימות בביטוי (פיסיות ורגשיות), מגלה את קולו ומשיב או מחזק אמון בו. על כך יהיה כתוב ב"שחרור קולי" ו"פיתוח קול", ואילו כאן אכתוב על הטיפול בו אדם מקבל טיפול בקול לתאיו, טיפול המחולל תמורות בגוף, ברגש, בנפש. 

 

המחשבות והרגשות הן תדר - אורכי גל שמשפיעים גם על תאי גופנו. מצב המשכי של תבניות חשיבה ותבניות רגשיות שאינן בטובתנו עשוי להוציא את התאים מהרטט המאוזן, הבריא -עד מצב של מחלות. 

הקול הוא תדר, אנרגיה, שניתן בעזרתו להשיב את המערכת לרטט של מצב מאוזן (הומאוסטזיס), והוא יוצר שינוי במצב הפיסי, ברגש ובתודעה. זהו מסע אל נשמתו של אדם:

● מסע המשיב הביתה, לתחושת איזון, שקט, רוגע, אמון, בטחון.

● הקול המרפא עוזר לנו להרפות – הוא מחלחל ומשקיט את המחשבות ואת המיינד.

● משחרר חסימות רגשיות ופיסיות ומחדש את זרימת אנרגיית החיים, באופן בו האנדרופינים (משככי הכאבים הטבעיים שהגוף מייצר) יכולים להגיע בקלות לכל חלקי הגוף.

● מפרק מבנים אנרגטיים שהתקבעו באמצעות תבניות חשיבה ורגש, ויצרו שיבוש בתאים.

● תומך ביצירת והטמעת המבנים האנרגטיים המותאמים לאדם ברובד הנשמה.

לאחר שאני מבצעת אבחון של האדם דרך סריקה (חישה) אנרגטית של האיברים והמערכות, וזיהוי האמונות העמוקות שיצרו חוסר איזון, אני מהדהדת קול אל האדם ומעל איברים המבקשים ריפוי והשבת תדר מאוזן. הקול הוא כלי רב-מימדי ו"מדבר" עם התודעה. דרך הקשבה עמוקה וחישה אנרגטית אני מכוונת את קולי לניקוי השדה האנרגטי ולרשמים אל תוך התא המעצימים ומרפאים. טרנספורמציה משמעותית מתאפשרת בטיפול זה, במקרים מסוימים מן העבר גם עד כדי צמצום תאים סרטניים ואף היעלמותם.   

בטיפול זה אני משלבת גם ריפוי דרך:

 

שירה שמאנית - השמאנים הקדומים הם אמני הקשבה. פיתוח ההקשבה העמוק והרב-ממדי מאפשר להם לתקשר עם נשמתו של אדם, לזהות מה השתבש, ולהשתמש בכלי של השירה המדברת עם הנשמה – על מנת להשיבו למצב המאוזן. השירה השמאנית מדברת עם התודעה ברבדים העמוקים, ומאפשרת טרנספורמציה. במהלך מסע שכזה, רבות אני מקבלת מסרים תוך כדי, ועוד טרם נדבר במילים, שרה אותם לתודעה של האדם.

צלילי הצ'אקרות - צ'אקרה היא מילה בסנסקריט שמשמעותה "גלגל". לפי המסורת ההודית הקדומה ישנה חלוקה לשבעה מרכזים אנרגטיים, לאורך גופנו. וכל אחד מהמרכזים הוא ככדור אנרגטי מסתובב. כל צ'אקרה (מרכז אנרגטי) אחראית על תקינות פעולתם של המערכות והאיברים באזור בו היא ממוקמת, ועל התהליכים הפסיכופיזיים הקשורים. לכל אחד מהמרכזים יש צבע, צליל, הברה אשר מאזנת אותו. ניתן להשתמש באלו על מנת להשיב את המרכזים לאיזון.

 

שבעת המרכזים: צ'אקרת השורש (בסיס), צ'אקרת המין (יצר ויצירה), מקלעת השמש, לב, גרון, עין שלישית, כתר.

טיפול בקול ● טיפולים ומפגשים אישיים
bottom of page